Hollywoodzka gwiazda kosmetyki w Kielcach!

Poznaj technologię kosmetyczną, którą pokochały Hollywoodzkie gwiazdy!
Venuss Freeze to rewolucyjny zabieg, który skutecznie redukuje obwód,
poprawia cellulit, ujędrnia skórę i zmniejsza widoczność zmarszczek.

 

Zakochasz się w Venus!

Zabiegi Venus zmieniają całą branżę Zdrowia i Urody – korzystają z nich Gwiazdy Hollywood i celebryci na całym świecie. Od teraz zabieg dostępny także w Kielcach w nowym salonie Terapia Urody.

Co roku na świecie przeprowadza się ponad 3 000 000 zabiegów Venus, a pacjenci są bardzo zadowoleni z ich wydajności i bezpieczeństwa. Wystarczy przejść jeden zabieg – i zobaczyć jego rezultaty – by zakochać się w Venus.

Venus Freeze to jedyny zabieg, który oferuje świetne efekty kliniczne bez bólu czy jakiegokolwiek dyskomfortu, a przy tym praktycznie nie ma okresu rekonwalescencji. Oznacza to, że zaraz po zabiegu można wrócić do pracy, czując się świetnie i wyglądając pięknie.

 

venus2

Technologia Venus Freeze™?

Venus Freeze korzysta z pulsujących pól magnetycznych, które zapewniają zwiększona ilość tlenu, substancji odżywczych i krwi w skórze – co daje natychmiastowy i długotrwały błysk.

Urządzenie Venus Freeze posiada certyfikat FDA (najbardziej rygorystycznej na świecie Amerykańskiej Instytucji do Spraw Żywności i Leków) potwierdzający znakomitą skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Obiecujemy, że zapewnimy ci bezpieczne, przyjemne i bezbolesne przeżycie w postaci zabiegów twarzy i ciała, w tym rąk, brzucha, ud, pośladków, szyi i twarzy.

 

venus-freeze-kielce

Czego się spodziewać?

Zabiegi Venus Freeze są nieinwazyjne i bezbolesne, wielu pacjentów porównuje zabieg do masażu rozgrzanym kamieniem! Zabiegi trwają około 30-40 minut, zależnie od obszaru, a wyniki będą widoczne coraz bardziej z każdym zabiegiem. Dla twarzy potrzeba minimalnie 6 sesji, dla szyi 8 a dla ciała 10.

Zabieg jest bezpieczny dla wszystkich typów skóry, przyjemny i bezbolesny dla pacjenta a wyniki są długotrwałe i natychmiastowe.

Zabiegi Venus Freeze w naszym gabinecie wykonywane są przez wyspecjalizowany i przeszkolony personel (posiadamy certyfikat producenta) i mają na celu zapewnić bezpieczne, przyjemne i bezbolesne wrażenia z zabiegów na ciało i twarz.

 

Efekty zabiegu

results-case-book5

Redukcja zmarszczek

Redukcja obwodów

results-case-book29

Redukcja cellulitu

Gdzie na zabieg?

Terapia Urody w Kielcach

  • ul. Stefana Okrzei 42
  • 25-526 Kielce
  • Tel. 886 636 555

Nasza gwiazda w mediach

Cena zabiegów Venus Freeze

Ceny pojedynczych zabiegów zaczynają się już od 100 zł w zależności od partii ciała.
Przy zakupie pakietu 10 zabiegów można uzyskać  nawet 35% zniżki,
możesz też obniżyć cenę pierwszej sesji o 50 zł pobierając voucher: