Manicure biologiczny

Manicure biologiczny to zabieg pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia metodą nieinwazyjną, bezpieczną. Zabieg polega na skróceniu paznokcia i nadaniu mu odpowiedniego kształtu oraz odsunięciu skórek metodą biologiczną. Na koniec pokrywamy paznokcia odżywką lub kolorowym lakierem. Zabieg gwarantuje zdrowe paznokcie i zapobiega narastaniu i zadzieraniu się skórek wokół paznokci.

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia. Podczas wykonywania zabiegu wykorzystuje się pilnik do paznokci, łopatkę do podważania naskórka oraz cążki do wycinania naskórka. Na koniec malujemy paznokcie kolorowym lakierem.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje. Zabieg polega na usuwaniu skórek, nadaniu paznokciom odpowiedniej długości i kształtu. W celu uzyskania lepszego efektu płytkę paznokcia delikatnie matowimy blokiem polerskim nie uszkadzając jej. Następnie odtłuszczamy płytkę paznokcia i nakładamy bazę, którą później utwardza się w lampie UV. Po utwardzeniu bazy nakładany jest lakier (w zależności od koloru 1-2 warstwy), który także jest utwardzany w lampie UV. Następnie paznokcie maluje się nabłyszczaczem i też utwardza w lampie UV. Na koniec wierzchnia, lepka warstwa nabłyszczacza zostaje zmyta i manicure hybrydowy jest gotowy.